Nasze Realizacje - Ogrodnicy Zen - Kujawsko-Pomorskie

Toruń

Trawa z rolki - czas realizacji 5 dni (350 m²)


Kompleksowe zakładanie ogrodów — współpraca w Toruniu

Jeżeli jesteś mieszkańcem Torunia lub okolicznych miejscowości i chcesz posiadać piękny ogród, to zgłoś się do nas. Zajmujemy się budowaniem ogrodów od podstaw, rozpoczynając od pobrania próbek gleby w celu sprawdzenia jej pH oraz analizy. Dokonujemy oględzin działki i obserwujemy, co rośnie w otoczeniu, by móc stworzyć plan odpowiadający preferencjom Klienta. Realizowany przez nas projekt ogrodu zawsze konsultujemy indywidualnie, by wykonana kompozycja była dopasowana do gustu użytkownika działki i warunków biologicznych otoczenia. Kompleksową budowę ogrodu poprzedzamy równaniem terenu, wykonujemy prace ziemne w trosce o Twój ogród oraz drenarskie.

Nawadnianie trawników na terenie Torunia

Jednym z obszarów działalności firmy jest instalacja systemów nawadniania. Soczyście zielony trawnik to efekt, na który stawiamy. Współpracujemy z cenionymi na rynku dostawcami automatycznych rozwiązań, w tym zraszaczy, linii kroplujących i głowic deszczujących. Zautomatyzowane nawadnianie ogrodów to metoda pozwalająca na zaoszczędzenie czasu i zachowanie właściwego rozwoju roślinności. Jesteśmy certyfikowanym serwisem Rainbird, Hunter i Toro. Nasza specjalna oferta obejmuje także odwodnienia, polegające na drenażu gleby, co pozwala uniknąć problemu okresowych zastojów wodnych, a nawet podtopień. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z Torunia i okolic.

Sadzenie roślin Toruń. Szeroki wybór gatunków

By wydłużyć okres wegetatywny i pobudzić naturę do rozkwitu, sięgamy po odpowiednie gatunki roślin. Dzięki badaniom pH gleby i analizie warunków otoczenia dobieramy rodzaje roślinności do podłoża. Oferujemy także trawę sianą, a dla najbardziej wymagających taki wybór jak trawa z rolki. To ekspresowy sposób na zaaranżowanie kawałka powierzchni. Roztaczamy opiekę nad trawą w rolkach, by prezentowała się bez zarzutu nawet jesienią, czy w czasie upalnego lata. Toruń to lokalizacja, w której zaufało nam wielu Klientów prywatnych i przedsiębiorców. Zapraszamy do dołączenia do ich grona już dziś.

Aranżacja ekologicznych ogrodów w Toruniu

Zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Zadbany trawnik czy idealnie przystrzyżony żywopłot cieszą oko naszych pracowników. Radzimy sobie z chwastami bez użycia środków chemicznych, nasza pielęgnacja ogrodów ukierunkowana jest na ekologiczne metody. Z naszą pomocą Twój ogród cały rok będzie prezentował się estetycznie. Bliska odległość od Torunia pozwala nam rewitalizować zieleń również w tym miejscu. Nasze projektowanie ogrodów konsultujemy na każdym etapie, by finalny wygląd posesji spełniał wszelkie oczekiwania i potrzeby Klienta.

Czas realizacji5 dni (350 m²)

Czas realizacji jest uzależniony od różnych czynników - m.in. od możliwości udostępnienia terenu dla ciężkiego sprzętu (koparka).

Wróć do naszych realizacji

Masz pytania? Możesz umówić się na konsultację.

Zadzwoń: 786 267 987

lub wypełnij formularz poniżej i podaj numer telefonu - a oddzwonimy do Ciebie

Umów spotkanie on-line z Ogrodnikami Zen