Nasze Realizacje - Ogrodnicy Zen - Kujawsko-Pomorskie

Osielsko


Zakładanie ogrodów — piękna zieleń w Osielsku


Otocz się zielenią na własnej posesji. Estetyczna trawa z rolki przyozdobi każdą działkę i nada jej elegancji. Projektujemy i komponujemy zielone ogrody, gotowe sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Modernizujemy ogrody lub wykonujemy je od podstaw na działkach prywatnych i dużych parcelach, by przywrócić im bujną zieleń. Zlecenia realizujemy w takich miejscowościach jak Osielsko. Nasze kompleksowe usługi zakładania ogrodów obejmują projekt, wyrównywanie terenu, wykonanie i automatyzację systemu nawadniającego, wysiew, nawożenie, przycinanie, a także serwis. Specjalizujemy się w trawie sianej lub z rolki. W trosce o najwyższą jakość usług korzystamy z systemów do nawadniania RainBird oraz Toro.

Efektowny ogród w twojej miejscowości — Osielsko

Nasze usługi realizujemy przede wszystkim z pasji. By każdy element działki prezentował się w atrakcyjnie pod kątem wizualnym, wykonujemy także usługi dodatkowe, takie jak przycinanie i kształtowanie roślin ozdobnych, układanie i czyszczenie kostki brukowej, a także realizację instalacji wodnych, między innymi fontann, oczek i innych zbiorników. Modernizujemy także stare ogrody poprzez automatyzację systemów nawadniających. Każde zlecenie przeprowadzamy od podstaw, od oceny pH gleby, a następnie dobieramy najlepsze rozwiązania do warunków. Możemy pochwalić się wieloma ogrodami na terenie Osielska, do kontaktu zapraszamy nowych Klientów. Nasze usługi wykonujemy w ramach różnych abonamentów, obejmujących serwis lub gwarancję.

Twój ogród w Osielsku

W naszej pracy łączymy pasję i doświadczenie. Niezależnie od tego, czy do zagospodarowania będzie duża czy mała posesja, usługi takie jak zakładanie ogrodów przeprowadzimy z należytą sumiennością. Posiadamy sprzęt ciężki do wykonania niwelacji terenu, rozkładamy siatkę na krety, siejemy bądź rozkładamy trawę z rolki. Każdy członek naszego Zespołu to ogrodnik z pasji, posiadający rozległą wiedzę botaniczną. W takich miejscowościach jak Osielsko budujemy naszą renomę, każdy skończony projekt wzbogaca nasze portfolio. Na początkowym etapie zlecenia konsultujemy każdy element projektu, tak by ogrody finalnie sprostały każdej wizji Klienta odnośnie wymarzonego kawałka zieleni.

Wróć do naszych realizacji

Masz pytania? Możesz umówić się na konsultację.

Zadzwoń: 786 267 987

lub wypełnij formularz poniżej i podaj numer telefonu - a oddzwonimy do Ciebie

Umów spotkanie on-line z Ogrodnikami Zen