Nasze Realizacje - Ogrodnicy Zen - Kujawsko-Pomorskie

Koronowo


Piękno przyrody na wyciągniecie ręki — zakładanie ogrodów w Koronowie


Marzysz o pięknym, idealnie przystrzyżonym trawniku na własnej posesji? Pozwól sobie na błogi relaks w ogrodzie. Oferujemy kompleksową budowę ogrodu w takich miastach jak Koronowo. Wykonujemy szeroki zakres usług, od projektu, poprzez prace ziemne takie jak zasiew trawy z rolki i nawożenie, Przeprowadzamy usługi ze sprzętem budowlanym, serwisujemy i dostarczamy automatyczne systemy do drenażu. Zakładanie ogrodów rozpoczynamy od oceny podłoża i otaczającej posesję roślinności, w trosce o budowę kompleksu zieleni, który będzie miał sprzyjające warunki do rozwoju. Jesteśmy zawsze do usług i dbamy o to, by każdy fragment posesji prezentował się estetycznie i atrakcyjnie.

Nawadnianie ogrodów — całoroczna zieleń w Koronowie

Przywracamy ogrodom dawny blask. Stosujemy najnowocześniejsze systemy nawadniające i produkty od renomowanych marek takich jak RainBird, Hunter czy Toro, liderów produktów irygacyjnych. To optymalne systemy nawadniające, dzięki którym soczysta zieleń zawsze będzie cieszyła Twoje oko. Różne opcje abonamentu zawierają także serwisowanie systemów nawadniania, by zachować pełną kontrolę nad działaniem instalacji. Dlaczego Koronowo jest bliską naszemu sercu lokalizacją? Jest położone blisko siedziby naszej firmy, a ponadto posiadamy stałe grono Klientów w tym mieście.

Kompleksowe budowanie ogrodów na terenie Koronowa

Ogród to nie tylko zielone miejsce do relaksu, ale także przestrzeń rekreacyjna. Wykonujemy szczegółowy projekt tego miejsca, uwzględniający dodatkowe obiekty takie jak drewutnie, schowki na narzędzia, altany, a nawet place zabaw dla dzieci. Wykonujemy krawężniki i obrzeża. Jako ogrodnik roztaczamy nad działką regularną opiekę, właśnie w takich miejscowościach jak Koronowo. Nasze projektowanie ogrodu to plan uwzględniający każdy szczegół, taki jak rozplanowanie przebiegu ścieżek, uwzględnienie miejsca na ogródek warzywny i miejsca do relaksu. Wykonujemy także instalacje wodne — fontanny, oczka, kaskady strumieniowe.

Modernizacja ogrodu w Koronowie

Każdą modernizację ogrodu rozpoczynamy od oceny podłoża, co pozwala nam zaproponować optymalne rozwiązania dla każdego Klienta. Unowocześniamy także stare systemy nawadniające w ogrodach i na dużych posesjach. Nasza pielęgnacja ogrodu obejmuje także strzyżenie krzewów i sadzenie nowych roślin. Kompleksowa budowa ogrodów jest przeprowadzona zarówno szybko, jak i dokładnie, dbamy o to, by etap prac ze sprzętem ciężkim trwał możliwie jak najkrócej. Zaufało nam wielu Klientów z Koronowa i innych miejscowości kujawsko-pomorskiego, dlatego możemy pochwalić się wieloma realizacjami na tym terenie. Specjalne pakiety dla Klientów zapewniają nie tylko aranżację, ale także pełny serwis, obejmujący regularne przeglądy i konserwację.

Wróć do naszych realizacji

Masz pytania? Możesz umówić się na konsultację.

Zadzwoń: 786 267 987

lub wypełnij formularz poniżej i podaj numer telefonu - a oddzwonimy do Ciebie

Umów spotkanie on-line z Ogrodnikami Zen