Nasze Realizacje - Ogrodnicy Zen - Kujawsko-Pomorskie

Bydgoszcz


Twój ogrodnik z Bydgoszczy

Zmienimy Twój ogród w miejsce, w którym odpoczniesz i nabierzesz energii. Zadbana działka to wizytówka każdej posesji. Piękny, świeżo przystrzyżony trawnik zachęca do spędzania czasu na zewnątrz. Jako firma zajmująca się aranżacją ogrodów dzięki własnym roślinom i wieloletniemu doświadczeniu zadbamy o to, aby Twój zieleniec był wyjątkowy. Posiadamy specjalny sprzęt taki jak glebogryzarka separacyjna, minikoparka czy ładowarka Avant, dzięki którym przygotujemy teren pod Twój ogród. Oferta naszych usług jest kompleksowa — to projektowanie ogrodów od planu po wykonanie.

Nawadnianie trawników — soczysta zieleń posesji w Bydgoszczy

Jako specjaliści oferujemy nowoczesne systemy nawadniające: dysze rotacyjne i zraszające, czujniki deszczu, linie kroplujące, gwarantujące precyzyjną irygację. Montujemy automatyczne nawadnianie, praktycznie niewymagające obsługi, dzięki któremu można ciągle pobudzać rośliny do wzrostu w ciepłych porach roku. W przypadku ciężkich i nieprzepuszczalnych gleb, także tych gliniastych, wykonujemy odwodnienia metodą drenażu, tak by działka prezentowała się estetycznie nawet w czasie wiosennych roztopów. Zmodernizujemy Twój ogród, aby stary system nawadniający zaczął działać, a zniszczony trawnik odzyskał blask. Korzystamy z systemów Rainbird i Toro. Zapraszamy do kontaktu osoby z Bydgoszczy i okolic, marzące o własnym, zielonym zakątku.

Wertykulacja działki — oferta dla Bydgoszczy

Dbamy o Twoją posesję przez cały rok, także przed rozpoczęciem intensywnej wegetacji w ogrodzie. Nasza praca to nie tylko sadzenie roślin czy rozwijanie trawy z rolki, ale także przygotowanie odpowiedniego podłoża do wzrostu. Przygotowujemy darń trawnika, dzięki czemu można liczyć na gęstą i puszystą murawę. Posiadamy odpowiedni sprzęt i wiedzę dotyczącą metody skaryfikacji. Doskonale przeprowadzony zabieg pielęgnacyjny daje znakomite rezultaty — gleba zyskuje większy dostęp do wody, światła i powietrza. Ważne jest, by podłoże Twojej działki pozostawało pod naszą opieką przez cały rok.

Zakładanie ogrodu i usługi dodatkowe — dojedziemy do Bydgoszczy

Nasza oferta to coś więcej niż tylko budowanie ogrodów od podstaw. Dodatkowo przygotowujemy elementy architektury, np. wiaty, drewutnie czy schowki na narzędzia i sprzęt. Układamy kostkę brukową i obrzeża trawnikowe. Do naszych zadań należy również pielęgnacja ogrodów, czyli nawożenie, kształtowanie i przycinanie krzewów ozdobnych. Ponadto tworzymy instalacje – stawy, fontanny i oczka wodne. Wykonujemy zlecenia dla Klientów z Bydgoszczy i okolic.

Trawa z rolki na działce w Bydgoszczy

Piękna i zadbana posesja mówi wiele o jej właścicielu, a my jako eksperci urządzimy ją tak, by zawsze doskonale się prezentowała. Zielona trawa w rolce potrzebuje sprzyjających do wzrostu czynników, a my dbamy o zapewnienie każdego z nich. Posiadamy wiele odmian traw w rolkach, odpornych na zmiany pogodowe, gęsto ukorzenionych i łatwych w utrzymaniu. Wykonujemy najlepsze projekty ogrodów i roztaczamy nad nimi całoroczną opiekę, szczególnie w Bydgoszczy, w której znajduje się siedziba naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami kompleksowej budowy ogrodów na naszej stronie. Nasz rzetelny, sumienny zespół podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie, uwzględniając każdy punkt wizji Klienta.

Czas realizacji

Czas realizacji jest uzależniony od różnych czynników - m.in. od możliwości udostępnienia terenu dla ciężkiego sprzętu (koparka).

Wróć do naszych realizacji

Masz pytania? Możesz umówić się na konsultację.

Zadzwoń: 786 267 987

lub wypełnij formularz poniżej i podaj numer telefonu - a oddzwonimy do Ciebie

Umów spotkanie on-line z Ogrodnikami Zen