Projektowanie i Zakładanie Nawodnienia
Ogrodnicy Zen - Kujawsko-Pomorskie

Twój Trawnik Nasze Realizacje Systemy nawadniające

Najlepsze systemy nawadniania ogrodu

Rain Bird

Rain Bird - Założona w 1933 roku amerykańska firma - światowy lider produkcji systemów nawadniania ogrodowego. Aktualnie produkty tej marki sprzedawane są w 130 krajach świata.

Oase Living Water

Oase Living Water - producent instalacji wodnych - stawy, fontanny, oczka wodne, oświetlenie instalacji wodnych.

NaanDanJain Irrigation

NaanDanJain Irrigation Ltd. jest wiodącym światowym producentem i dostawcą indywidualnych rozwiązań nawadniających. Firma oferuje najszerszy zakres opłacalnych i dostosowanych do potrzeb klienta technologii w ponad 100 krajach na całym świecie.

Przykłady Realizacji


Projektowanie, zakładanie i serwisowanie systemów nawadniania

Współpracujemy ze światowymi liderami w zakresie rozwiązań związanych z irygacją ogrodów. Dbałość o szczegóły pozwala zjednywać coraz to nowych Klientów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy sprawdzone systemy nawadniające, m.in. dysze zraszające, zraszacze rotacyjne, linie kroplujące czy czujniki deszczu. Dzięki nim Twój trawnik będzie prezentował się świetnie. Nawadnianie rozpoczynamy od oceny przepływu i ciśnienia, by stwierdzić, jaką ilością wody dysponujemy. Przepływ można zmierzyć samodzielnie. Wlewamy powoli do wiadra 10 litrów płynu i sprawdzamy, w jakim czasie się napełni. Następnie dobieramy rozwiązanie, które będzie idealne do potrzeb danego ogrodu. Ponadto zajmujemy się serwisowaniem systemów nawadniania, które już istnieją na terenie Twojej działki. Instalacje sprzed wielu lat potrzebują często przebudowy a, niektóre wymagają konserwacji. Skontaktuj się z nami, jeśli mieszkasz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i jesteś zainteresowany wyceną. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni mechanizm, doradzimy, który najlepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie. Prowadzimy działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Masz pytania? Możesz umówić się na konsultację.

Zadzwoń: 786 267 987

lub wypełnij formularz poniżej i podaj numer telefonu - a oddzwonimy do Ciebie

Skontaktuj się z nami

Umów spotkanie on-line z Ogrodnikami Zen